Pronájem kontejnerů a mobilního oplocení Chomutov

Statutární město Chomutov leží na úpatí Krušných hor, asi 49 km jihozápadně od Ústí nad Labem. Jeho historie je písemně doložena už v roce 1252. Dříve bylo město a jeho okolí spojeno hlavně s těžkým průmyslem, energetikou, hutnictvím a těžby hnědého uhlí. V posledních desetiletích zde vznikají i další průmyslové firmy, a to i díky novým průmyslovým zónám. V Chomutově dnes žije více než 48 tisíc obyvatel. 

Proměna města z čistě průmyslového na příjemné místo k životu s plnou škálou služeb a řadou příležitostí k odpočinku a sportu s sebou nese řadu stavebních prací a také vznik mnoha nových firem. Ať už pro zařízení staveniště, nebo jako efektivní řešení nedostatku vhodného místa pro podnikání se skvěle hodí kvalitní obytné kontejnery. Ty si stačí jednoduše vybrat, objednat a nechat dovézt na svůj či pronajatý pozemek. 

Obytné kontejnery jsou vlastně hotové místnosti, které můžete začít okamžitě používat, protože jsou vybaveny elektrickými rozvody, vestavěným osvětlením a plastovými okny. Ta mají nainstalovány pro větší soukromí rovněž předokenní žaluzie. Dají se používat celoročně, protože o jejich vytápění v zimě se postarají elektrické přímotopy, naopak v létě se v nich dá teplota korigovat mobilní klimatizační jednotkou. Kontejnery si můžete pronajmout buď prázdné, nebo s vybavením. V nabídce k pronájmu je kancelářský nábytek, běžný nábytek, kuchyňské kouty s dřezem, mikrovlnnou troubou a vařičem. 

Obytné kontejnery lze kombinovat s hygienickým zázemím v sanitárních kontejnerech, které mají v sobě buď vestavěné rozdělené toalety pro muže a ženy, sprchy, nebo umývárny. Kromě kontejnerů se třeba na staveniště hodí i mobilní toalety a pro oplocení lze využít také systém mobilního oplocení s příslušenstvím a branami. Všechny prvky vám dovezeme a zprovozníme. Po skončení doby pronájmu zase vše odvezeme. 

Flexibilnost

Přes 900 kusů kontejnerů k pronájmu

Projekty na míru

Zrealizujeme menší i rozsáhlé projekty

Servis

Zajišťujeme komletní servis včetně dopravy a montáží

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat

RYCHLÝ KONTAKT
  • Praha +420 775 269 595
  • Rokycany +420 777 295 951
  • Zlín +420 775 175 555
ALFA Container rent s.r.o

Sídlo společnosti:
Kutnohorská 426
111 01  Praha 10